Description

RRETH PRODUKTIT

PR680W, kur qëndisja do të thotë biznes

Kur të keni synuar të kaloni nga hobisti i shtëpis,  te pronari i një biznesi të vogël, zgjidhni makinën e lehtë për t’u përdorur Entrepreneur W PR680W për qëndisje me 6 gjilpëra për t’ju çuar atje.

Me gjashtë gjilpëra të personalizueshme individualisht dhe përshpejtimin industrial, PR680W mund të trajtojë me lehtësi projekte me madhësi të ndryshme. Projektet për të arritur deri në 1000 qepje në minutë në shtatë sekonda do të përfundojnë më shpejt, me zhurmë minimale.

Jepini vetes hapësirë ​​për të krijuar në zonën bujare të punës 200 x 300 mm dhe punoni me lehtësi në ekranin e madh LCD të integruar 10,1” me definicion të lartë. Shikoni modelet tuaja me ngjyra të qarta, të gjalla dhe shikoni me të vërtetë detajet me funksionin e zmadhimit që rritet 200%. Rregulloni me lehtësi dizajnin tuaj duke e rrotulluar në rritje 0,1 gradë, 1 shkallë, 10 gradë ose 90 gradë.

Ekziston një model i përsosur për çdo porosi të përsosur me 673 dizajne të qëndisjes së integruar (përfshirë stilet e monogrameve dhe vrimave të butonave) dhe 50 fontet e integruara të germave. Qepni modelet e integruara ashtu siç janë ose shprehni krijimtarinë tuaj me veçoritë e redaktimit të dizajnit.

Personalizoni fontet duke rregulluar ndarjen, përzierjen e ngjyrave ose duke ndryshuar densitetin e fillit për të përmirësuar pamjen e qepjes. Shtoni një skicë modeli të menjëhershëm me veçorinë e aplikacionit dhe zvogëloni kohën e redaktimit me grupimin e ngjyrave.

Kurseni kohë dhe gabime me simulatorin e integruar të thurjes, sekuencën automatike të qepjes së ngjyrave, veçorinë e skicës së thurjes së thurjes dhe menaxhimin inteligjent të thurjes. PR680W gjithashtu do të rifillojë automatikisht modelin e qëndisjes në thurjen e saktë kur makina ndalon ose humbet fuqinë.

Me treguesin më të madh në treg, ju mund të shihni saktësisht se ku do të bien gjilpërat tuaja, duke siguruar vendosjen e përsosur të modelit çdo herë. Poziciononi me lehtësi punët më shpejt dhe më saktë. Mund të vendosen nëntë pika: qendra, katër kënde dhe katër mesi.

Ne kemi përmirësuar çelësat e sipërm të tensionit të filetos dhe kemi zgjeruar gamën e tensionit të fillit për t’ju dhënë kontrollin përfundimtar në cilësimet e tensionit të imët. Do të shihni më pak gërvishtje në pëlhura më të lehta si saten dhe organza.

Personalizojeni rrjedhën e punës së biznesit tuaj me tastet e reja të optimizimit dhe shkurtoreve. Blloqet e shtuara të administratorit dhe operatorit shtojnë një nivel të ri sigurie dhe sigurie.

Lidhur me valë ju qëndroni në kontroll, kudo që të jeni. Mbani gjurmët e qëndisjeve tuaja me aplikacionin My Stitch Monitor nga pajisja juaj celulare. Dërgoni dizajne me valë nga kompjuteri juaj te PR680W me Transferimin e bazës së të dhënave të dizajnit (vetëm pajisjet desktop me Windows). Ju gjithashtu mund të merrni përditësime të makinës automatikisht. Dhe me softuerin PE-Design 11 të Brother (kërkohet blerje shtesë), mund të lidhni deri në 10 makina pa kabllo.

Dhe mos u shqetësoni, me 24 video mësimore të para-instaluara – që mbulojnë gjithçka, nga operacionet bazë deri te funksionet e qëndisjes – ju dhe stafi juaj mund të mësoni ndërsa shkoni. Do të bëheni ekspertë në një kohë të shkurtër!

Shkathtësia e nivelit tjetër, shpejtësia e nivelit tjetër dhe redaktimi i nivelit tjetër – të gjitha në një paketë të lehtë për t’u përdorur. Kthejeni çdo sfidë në një mundësi dhe shikoni se si Entrepreneur W PR680W mund ta çojë pasionin dhe biznesin tuaj në një nivel tjetër.

Për më shumë teknika, mësime dhe frymëzim, shkarkoni aplikacionin Brother Support këtu. Ose vizitoni Qendrën e Mbështetjes Brother për të shkarkuar manuale, për të kontrolluar për përditësime dhe për të aksesuar edhe më shumë mësime.

Nga fijet e ndryshme deri te kornizat magnetike të qëndisjes, nëse dëshironi të shtyni edhe më tej përvojën tuaj krijuese, eksploroni gamën tonë të aksesorëve opsionalë në faqen tonë të aksesorëve. Kufiri i vetëm është imagjinata juaj

 

Ekran i madh LCD me prekje 10,1″ i integruar
Zona e qëndisjes 200 x 300 mm
Treguesi i madh LED me precizion për rënien e gjilpërës për pozicionim të përsosur
6 gjilpëra, secila me cilësimet e veta të personalizueshme
Ndryshimi automatik i ngjyrave, fileto gjilpërash dhe prerëse fijesh
763 modele qëndisje të integruara, duke përfshirë 50 fonte dhe monograme
Përshpejtimi industrial – përfundoni projektet tuaja më shpejt
Shpejtësia e ndryshueshme e qëndisjes deri në 1000 spm
Lidhja LAN me valë – lidhni deri në 10 makina me softuerin opsional PE-Design 11
Aplikacioni celular My Stitch Monitor
24 video mësimore të integruara që të mund të mësoni duke shikuar

 • Çfarë ka në kuti
  Rast aksesor
  Kompleti i gjilpërave × 2
  Bobina e para-plagosur × 6
  Rrjetë bobine × 6
  Rriper tegel
  Gërshërë
  Piskatore
  Stilolaps me prekje
  Mjet për ndërrimin e gjilpërës (Threader)
  Mbulesa e pllakës së gjilpërës
  Hapësirë ​​(në makinë)
  Kaçavidë Phillips
  Kaçavidë standarde
  Kaçavidë Allen
  Kaçavidë me 3 drejtime
  Pikëllim 13 mm × 10 mm
  Naftëtar
  Furçë pastrimi
  Pesha (L)
  Rroba × 6
  Kapaku i bobinës × 6
  kabllo USB
  Kornizë qëndisjeje (shumë e madhe) 200 mm (H) × 300 mm (W) (7-7/8 inç (H) × 11-3/4 inç (W))
  Kornizë qëndisjeje (e madhe) 130 mm (H) × 180 mm (W) (5-1/8 inç (H) × 7-1/8 inç (W)
  Kornizë qëndisjeje (mesatare) 100 mm (H) × 100 mm (W) (4 inç (H) × 4 inç (W))
  Kornizë qëndisjeje (e vogël) 40 mm (H) × 60 mm (W) (1-1/2 inç 2-3/8 inç (W)
  Fletë qëndisjeje (shumë e madhe) 200 mm (H) × 300 mm (W) (7-7/8 inç × 11-3/4 inç (W)
  Fletë qëndisjeje (e madhe) 130 mm (H) × 180 mm (W) (5-1/8 inç × 7-1/8 inç

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brother PR680W Makine per Qendisje me 6 gjilpera EMB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *