Description

Printeri me bojë Brother është një mjet i besueshëm dhe praktik për çdo familje. Ky është një model 3 në 1 që gjithashtu mund të kopjoj, skanoj dhe printoj, kështu që do t’ju ndihmojë me të gjitha nevojat tuaja për dokument.

Ky është një printer me ngjyra. Ky model i printerit me bojë arrin një rezolucion maksimale të printimit prej 6000 x 1200 DPI, e cila është e mirë për tekstin, si dhe  printojë imazhe me cilësi të lartë. Mund të lidheni me pajisjet përmes Wi-Fi dhe  ndërfaqes USB. Nuk keni pse të merreni me kabllo të bezdisshme po mund të përfitoni nga funksioni i printimit me rrjet Wireless. Për ata me pajisje Apple, funksioni AirPrint e bën të lehtë printimin nga iPhone ose iPad.

Për të kontrolluar me lehtësi funksionet dhe veçoritë, Printer Inkjet Brother ka një ekran grafik. Printeri gjithashtu ka nje kosto te lire falë sistemit të rezervuarit, i cili ju lejon të rimbushni me lehtësi .

Brother MFC-T920DW Karakteristikat kryesore Printer Inkjet

Brother INKJET PRINTER përmban funksionin e printimit në të dy anët
Shtypni me lehtësi dokumentet duke u lidhur me WiFi
Formati i letrës Brother MFC-T920DW: Letër A4, A5 dhe A6
Sirtari hyrës mban deri në 150 letra
Mund të printoni drejtpërdrejt nga iPhone ose iPad i juaj përmes AirPrint
Printer inkjet Brother gjithashtu kopjon dhe skanon
Sistemi i rezervuarit ju lejon të rimbushni bojën dhe të kurseni para
Printer me bojë me ngjyra ideale për përdorim në shtëpi.
Mund të printoni në zarfe në formatin DL, COM10 dhe C5

Brother MFC-T920DW Skanimi dhe Karakteristikat e Kopjimit.

Ky printer inkjet Brother MFC-T920DW është shumë funksional dhe është në gjendje të kopjoj, skanoj dhe printoj të gjitha dokumentet tuaja. Skaneri mund të skanojë me email, dhe ka një shpejtësi skanimi prej 17 faqe/min. me rezolucion 1200 x 2400 DPI.

Ky printer inkjet Brother DCP-T425W mund të funksionojë me formatet e letrës A4, A5 dhe A6. Letra  vendoset në tabak hyrës që mund të përshtaten deri në 150 copë letër. Letra e shtypur më pas mblidhet në tabaka dalëse që mund të mbajë deri në 50 copë letër. Ky printer inkjet i Brother ka një cikël maksimal të rekomanduar mujor prej 2500 faqe/muaj.

Ngjyrë printeri për Brother MFC-T920DW

Brother BT-D60BK Black

Brother BT-D60BK Black

Monochrome refill

E zezë

Kapaciteti: 6,500 faqe ( bazuar ne 5% )

Brother BT-5000C

Brother BT-5000C

Monochrome refill

Kaltërt

Kapaciteti: 5,000 faqe ( bazuar ne 5% )

Brother BT-5000

Brother BT-5000 M

Monochrome refill

E Kuqe

Kapaciteti: 5,000 faqe ( bazuar ne 5% )

Brother BT-5000

Brother BT-5000 Y

Monochrome refill

E Verdhë

Kapaciteti: 5,000 faqe ( bazuar ne 5% )

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brother – MFC-T920DW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *